Vodstvo KZS

Člani izvršnega odbora KZS:

k logo umetniski1

Ime in priimek

funkcija - odgovornost

3. Zdenko Šilc podpredsednik KZS, Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.">
5. Milena Repa

6. Janko Heričko član IO Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.">
8. Tomaž Gorenšek članica za družinsko področje, Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
10. Barbara Ternik članica za tajniške in blagajniške zadeve, Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.">@gmail.com

Člani Nadzornega odbora:

k logo umetniski1

Ime in priimek

funkcija - odgovornost

Protektor KZS

k logo umetniski1 Ime in priimek Funkcija-odgovornost
1. msgr. Alojzij Cvikl, nadškof in metropolit MB nadškofije in metropolije, z nalogo povezanosti KZS s SŠK (od 14. 7. 2016 dalje)